Brama przemysłowa

 Brama przemysłowa to świetne rozwiązanie do hal, warsztatów czy magazynów. Głównymi cechami bramy przemysłowej jest jej wielkość, a także mnogość rozwiązań, które pozwalają dostosować je do obiektów przemysłowych różnego rodzaju. 

 Prowadnice w bramach przemysłowych bramy mogą być dostosowane do indywidualnych wymagań klienta – od standardowej prowadnicy, poprzez pionową czy skośną, którą można zamontować pod kątem dostosowanym do nachylenia dachu lub stropu. W zależności od potrzeb klienta bramę można wyposażyć w dodatkowe drzwi serwisowe, okna lub aluminiową część przeszkloną zapewniającą stały dopływ światła słonecznego.

Bez tytułu


NA DOWOLNY WYMIAR OTWORU

Bez tytułu


STEROWANE ZA POMOCĄ PILOTA

Brama z drzwiami serwisowymi i oknami o wymiarach 610 x 310

 Bramy przemysłowe są świetnym rozwiązaniem na halach, warsztatach czy magazynach. Głównymi cechami bramy przemysłowej jest jej wielkość, a także mnogość rozwiązań, które pozwalają dostosować je do obiektów przemysłowych różnego rodzaju. 

 Prowadnice bramy mogą być dostosowane do indywidualnych wymagań klienta – od standardowej prowadnicy, poprzez pionową czy skośną, którą można zamontować pod kątem dostosowanym do nachylenia dachu lub stropu. W zależności od potrzeb klienta bramę można wyposażyć w dodatkowe drzwi serwisowe, okna lub aluminiową część przeszkloną zapewniającą stały dopływ światła słonecznego.

Bez tytułu


NA DOWOLNY WYMIAR OTWORU

Bez tytułu


STEROWANE ZA POMOCĄ PILOTA

Brama z drzwiami serwisowymi i panelem przeszklonym

Typy prowadnic stosowane w bramach przemysłowych

prowadnice stand

Prowadzenia standardowe

prowadnice

Prowadzenia skośne

prowadnice pionowe

Prowadzenie pionowe

prowadnice z przew.

Prowadzenie z przewyższeniem

Typy prowadnic stosowane w bramach przemysłowych

prowadnice stand

Prowadzenia standardowe

prowadnice

Prowadzenia skośne

prowadnice pionowe

Prowadzenie pionowe

prowadnice z przew.

Prowadzenie z przewyższeniem

Drzwi serwisowe w bramie są świetnym rozwiązaniem wówczas gdy w świetle bramy występuje spory ruch pieszy. Zaletą takiego rozwiązania jest oszczędność energii cieplnej, a także zwiększenie żywotności bramy ponieważ ilość otwarć ulega zmniejszeniu. Konstrukcja drzwi opiera się na solidnych profilach aluminiowych. Szerokość w przejściu takich drzwi to zwykle 900 mm, a wysokość zależna jest od wysokości bramy. Drzwi ze względów bezpieczeństwa otwierają się zawsze na zewnątrz, są wyposażone w samozamykacz, który ma na celu je domykać. Do wyboru są dwa typy progów, niski około 25 mm, umożliwiający przejazd wózkiem paletowym i standardowy około 190 mm. 

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować
również podobne rozwiązania w waszych obecnych bramach.

Instalacja dodatkowych drzwi serwisowych w bramie

 Większość już zamontowanych bram może zostać wyposażona w drzwi przejściowe nazywane zarówno drzwiami serwisowymi. Taką usługę wykonujemy zwykle na miejscu, co sprawia, że jest to błyskawiczny proces nie trwający dłużej niż 8 godzin.  Dodatkowo w każdej bramie istnieje możliwość dołożenia zamontowania okien o wymiarach 610 x 310.  

Termobram

Skontaktuj się z nami

Termobram

Skontaktuj się z nami